top of page
logo2_edited_edited.png

PENZION ČERNÁ VODA

Rodinný Penzion Černá Voda se nachází v klidné části Orlických hor, nedaleko obce Orlické Záhoří. Penzion je obklopen loukami a lesy a je skvělým místem pro cyklistické nebo pěší výlety na hřebeny Orlických hor. Přímo u Penzionu Černá Voda jsou udržovaná  travnatá hřiště pro nejrůznější sportovní aktivity, koupací vodní nádrž s čistou horskou vodou, dětské hřiště a zastřešené ohniště s grilovacím zázemím. Svým umístěním a vybavením je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou, pro dětské školní pobyty, lyžařské kurzy a jiná sportovní soustředění, nebo soukromé akce.

LÉTO

V létě, na jaře i na podzim je na horách také hezky. Můžete se procházet, nebo vyjet na kole a vydat se na některou z mnoha tras na hřebeny Orlických hor, do údolí Divoké Orlice a na další zajímavá místa v okolí.  Přímo u penzionu je dětské hřiště a pískoviště, koupací nádrž, travnaté hřiště na fotbal, volejbal a jiné sportovní aktivity. Můžete využít také venkovní zastřešené ohniště.

LÉTO
ZIMA

ZIMA

I v zimě se máte na co těšit. 400 metrů od penzionu se nachází Ski Areál Černá Voda, který je skvělý pro rodiny s dětmi, dětské lyžařské kurzy a všechny, kteří mají rádi klidné a bezpečné lyžování bez front. Vedle penzionu také vede udržovaná běžkařská trasa, po které se můžete vydat na běžkách na hřeby Orlických hor i do okolních vesnic na polské i české straně.

FOTOGALERIE 

FOTOGALERIE
Kontakt
bottom of page